Anteenooyinka/ Saldhigga Saldhigga / Jilaal ballaaran / Isku-xidhka fiilooyinka / Gacanta gacanta / Qaybaha / Qalabka / Raadiyaha Microwave/ Mil-Aero
PCS/Radar/Raadiyaha/Satcom/Ilaalinta Qulqulka WLAN
1. Waxaan sidoo kale u habeyneynaa alaabada gaarka ah si ay u daboolaan shuruudaha macaamiisheenna. Kaliya noo tus sawirkaaga, tusaalahaaga ama faahfaahinta la tilmaamay, waan soo saari doonnaa ama fadlan si naxariis leh noogu soo dir xuduudahaaga injineernimada gaarka ah sida IMD, VSWR, dahaadhka iwm.
2. Muunaddu waa fiican tahay in la bixiyo.
3. Waxaan kaaga jawaabi doonnaa su'aashaada 24 saacadood gudahood.

Moodel:TEL-NMA.12S-RFC
Sharaxaad
Xidhiidhiyaha Xagasha N Lab ee 1/2" fiilo aad u dabacsan
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | |
| Xiriirka dhexe | Dahaadhka Naxaasta / Lacagta |
| Dahaarka | PTFE |
| Jidhka iyo Konduriyaha Dibadda | Naxaas / daawaha lagu dahaadhay saddex-daawadood |
| Gasket | Cinjirka Silikoon |
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC~3 GHz |
| Iska caabinta dahaarka | ≥5000MΩ |
| Xoogga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Iska caabbinta xiriirka dhexe | ≤1.0 mΩ |
| Iska caabbinta xiriirka dibadda | ≤0.2 mΩ |
| Lumista Gelinta | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Heerkulka kala duwan | -40~85℃ |
| PIM dBc(2 × 20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Biyo ma galeen | IP67 |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
