N Lab ilaa N Lab Adaptor Xagasha Midig Nooca N Xidhiidhiyaha RF Lab Adaptor Fiilada Coaxial RF
Telsto RF Connector wuxuu leeyahay kala duwanaansho hawlgal oo DC-3 GHz ah, wuxuu bixiyaa waxqabad VSWR oo aad u fiican iyo habayn Inter oo hooseeya oo aan toos ahayn. Tani waxay ka dhigaysaa mid ku habboon in lagu isticmaalo saldhigyada saldhigga unugyada, nidaamyada anteenooyinka ee la qaybiyey (DAS) iyo codsiyada unugyada yaryar.
Adaptors-ka Coax waa habka ugu habboon ee si dhakhso ah loogu beddelo nooca jinsiga ama isku xirka fiilada hore loo joojiyay.
Telsto RF Coaxial N lab ilaa N lab qaab dhismeed isku xiraha xagasha midig ee lab oo leh 50 Ohm impedance. Waxaa loo sameeyay si sax ah qeexitaannada adabtarada RF waxayna leedahay ugu badnaan VSWR oo ah 1.15:1.
Hababka joojinta fiilada crimp iyo clamp labadaba waxaa loo isticmaalaa taxanahan.
| Kala duwanaanshaha Heerkulka | -55~+155°C (Fiilada PE -40~+85°C) |
| Impedance | 50Ω |
| Gariir | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC-11GHz |
| Lumista Gelinta | <= 0.24dB/6GHz |
| Danab u adkaysta | 2500V rms heerka badda |
| Danab Shaqeynaya | 1000Vr.ms heerka badda |
| Iska caabinta dahaarka | >= 5000 MΩ |
| Xoogga haynta lowska ee isku xirka | 450N |
| Waara | >= 500 (wareegyo) |
| Iska caabbinta xiriirka | Xiriirka Xarunta <=1mΩ |
| Xiriirka Dibadda <=1mΩ | |
| Saamiga Hirarka Joogtada ah ee Danab | Toos ah <= 1.15/6GHz |
| Xagasha midig <= 1.25/6GHz |
● Qalabka lab ee nooca N ilaa N wuxuu leeyahay jir xagal midig ah. Qalabkan lab ee nooca N waa qalabka lab ee xagal midig ah ee RF oo 90 darajo ah.
● Nooca: Nooca N ee lab ilaa lab isku xiraha xagasha midig ee 90 digrii, Adaptor-ka M/M, Adaptor-ka Coax Coaxial ee RF.
● Si ballaaran ayaa loogu adeegsadaa qalabka raadiyaha iyo qalabka lagu xiro fiilooyinka isku xidhka fiilooyinka RF. Waxay ku beddelan kartaa badeecadaha caalamiga ah ee la midka ah.
● Midab: Midabka Qalinka ah, Nikkel-ku-daboolan yahay.
| Badeecada | Sharaxaad | Qaybta Lambarka. |
| Adaptor-ka RF | 4.3-10 Adaptor Dheddig ilaa Din ah | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Adaptor Lab ilaa Dheddig ah | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Lab ilaa Din Adaptor Dheddig ah | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Adaptor Lab ilaa Din ah | TEL-4310M.DINM-AT |

Moodel:TEL-NM.NMA-AT
Sharaxaad
N Lab ilaa N Lab Xagalka Midig ee Adaptor RF
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | |
| Xiriirka dhexe | Dahaadhka Naxaasta / Lacagta |
| Dahaarka | PTFE |
| Jidhka iyo Konduriyaha Dibadda | Naxaas / daawaha lagu dahaadhay saddex-daawadood |
| Gasket | Cinjirka Silikoon |
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC~6 GHz |
| Iska caabinta dahaarka | ≥5000MΩ |
| Xoogga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Iska caabbinta xiriirka dhexe | ≤1.0 mΩ |
| Iska caabbinta xiriirka dibadda | ≤0.25 mΩ |
| Lumista Gelinta | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 toosan;≤1.25 xagal midig |
| Heerkulka kala duwan | -40~85℃ |
| PIM dBc(2 × 20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Biyo ma galeen | IP67 |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
