Nooca N waa nooc ka mid ah isku xirayaasha korontada oo hooseeya ilaa dhexdhexaad ah oo leh isku xidhka boolal. Isku xirayaasha N waxaa laga heli karaa iyadoo la adeegsanayo iska caabinta 50ohm iyo 75ohm. Habka isku xidhka nooca boolalku wuxuu bixiyaa xiriir adag oo la isku halleyn karo. Qaababka isku xidhka waxaa loo heli karaa noocyada fiilooyinka dabacsan, la jaanqaadi karo, nus-adag iyo kuwa la isku xidho. Labada hab ee joojinta fiilada crimp iyo clamp ayaa loo isticmaalaa taxanahan.
Astaamaha isku xidhaha waa isku halayn sare, waxqabad gariir oo weyn, waxqabad farsamo iyo koronto oo heer sare ah iwm. Waxaa loo isticmaalaa iyadoo lala xiriirinayo fiilada RF coaxial ee qalabka raadiyaha, qalabka isgaarsiinta, tijaabada microwave-ka iyo nidaamka bilaabista dhulka marka ay jirto gariir iyo xaalad cimilo oo xun. Iyadoo la adeegsanayo fiilada nus-adag ama nus-flex, noocaan wuxuu heli doonaa VSWR yar, inta jeer ee uu socon karona wuxuu gaari karaa ilaa 11GHZ.
| Badeecada | Sharaxaad | Qaybta Lambarka. |
| Nooca DIN ee 7/16 | Xidhiidhiyaha DIN ee dheddigga ah ee fiilada RF ee dabacsan 1/2" | TEL-DINF.12-RFC |
| Xidhiidhiyaha DIN ee dheddigga ah ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-DINF.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha DIN ee dheddigga ah ee fiilada RF ee dabacsan ee 1-1/4" | TEL-DINF.114-RFC | |
| Xidhiidhiyaha DIN ee dheddigga ah ee fiilada RF ee dabacsan ee 1-5/8" | TEL-DINF.158-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Dheddigga DIN ee loogu talagalay fiilo RF dabacsan oo 1/2" ah | TEL-DINFA.12-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Dheddigga DIN ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Labka ee DIN oo loogu talagalay fiilo RF dabacsan oo 1/2" ah | TEL-DINM.12-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Labka ee DIN ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-DINM.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha DIN ee dheddigga ah ee fiilada RF ee 7/8" coaxial | TEL-DINF.78-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Labka ee DIN ee fiilada RF ee 7/8" coaxial | TEL-DINM.78-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Labka ee DIN ee fiilada RF ee dabacsan ee 1-1/4" | TEL-DINM.114-RFC | |
| Nooca N | Xidhiidhiyaha N ee dheddigga ah ee fiilada RF ee dabacsan ee 1/2" | TEL-NF.12-RFC |
| Xidhiidhiyaha N ee Dheddig ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-NF.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha Dheddigga ee N ee fiilada RF ee dabacsan ee 1/2" | TEL-NFA.12-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha Dheddig ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-NFA.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha N Lab ee fiilada RF ee dabacsan ee 1/2" | TEL-NM.12-RFC | |
| Xidhiidhiyaha N Lab ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-NM.12S-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha N Lab ee fiilada RF ee dabacsan ee 1/2" | TEL-NMA.12-RFC | |
| Xidhiidhiyaha Xagasha N Lab ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-NMA.12S-RFC | |
| Nooca 4.3-10 | 4.3-10 Xidhiidhiyaha dheddigga ee fiilada RF ee dabacsan ee 1/2" | TEL-4310F.12-RFC |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha dheddigga ee fiilada RF ee dabacsan ee 7/8" | TEL-4310F.78-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Dheddig ee 1/2" fiilo RF dabacsan | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Dheddig ee 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Labka ee fiilo RF dabacsan oo 1/2" ah | TEL-4310M.12-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Labka ee fiilada RF ee dabacsan ee 7/8" | TEL-4310M.78-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Labka ah ee fiilo RF dabacsan oo 1/2" ah | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 4.3-10 Xidhiidhiyaha Xagasha Midig ee Labka oo loogu talagalay 1/2" Fiilo RF ah oo aad u dabacsan | TEL-4310MA.12S-RFC |

Moodel:TEL-NM.12-RFC
Sharaxaad
Xidhiidhiyaha N Lab ee fiilo isku xiran oo dabacsan oo 1/2" ah
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | |
| Xiriirka dhexe | Dahaadhka Naxaasta / Lacagta |
| Dahaarka | PTFE |
| Jidhka iyo Konduriyaha Dibadda | Naxaas / daawaha lagu dahaadhay saddex-daawadood |
| Gasket | Cinjirka Silikoon |
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC~3 GHz |
| Iska caabinta dahaarka | ≥5000MΩ |
| Xoogga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Iska caabbinta xiriirka dhexe | ≤1.0 mΩ |
| Iska caabbinta xiriirka dibadda | ≤1.0 mΩ |
| Lumista Gelinta | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Heerkulka kala duwan | -40~85℃ |
| PIM dBc(2 × 20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Biyo ma galeen | IP67 |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
