Astaamaha: Muuqaal qurux badan Iska caabin wanaagsan oo saameyn leh, awood biyo-celin iyo ka-hortagga daxalka Ku rakibida xirmooyinka rakibaadda caadiga ah ee loogu talagalay haysashada tiirka Cabbirka la hagaajiyay Waxaa lagu naqshadeeyay tignoolajiyada ballaaran, faa'iido dhexdhexaad ah, saamiga mowjadaha taagan oo hooseeya
Codsiga: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Nidaamka Wi-Fi
Raac hababkan si aad u rakibto anteeno leh tiir haynta, hagaaji xagasha janjeedhka anteenada, adkee boolal, boolal iyo laws. (1) Qalabka rakibaadda qaabka L waa in la waafajiyaa bool anteeno ah, la saaraa weel dhaqe fidsan, jillaab guga, daboolka boolal oo marta, ka dibna lawska la xiro. (2) Usha isku-xidhka ah ee qalabka rakibaadda M6 ee la mariyay iyo L, anteenada la hayo oo leh dia. Ul 35-50mm ah, ka dibna lawska la xiray. (3) Si aad u hesho calaamadda ugu fiican, xagasha boodboodka ee anteenada la hagaajiyay iyada oo loo marayo booska godka ee qalabka rakibidda qaabka L, ka dibna la xiro dhammaan lawska iyo dhammaadka isku xirka anteenada ee shaabadaysan. (4) Dhererka kacsiga waa inuu ka badan yahay 3 mitir heerka salka, sidoo kale gobollada u dhow ee kacsiga ma laha dhismayaal dhaadheer iyo biro waaweyn. Marka la soo koobo, dhul dhinac furan.
| Tilmaamaha Farsamada | |
| Cabbirrada | 203X45mm |
| Miisaanka | 0.28Kg |
| Qalabka Hiitarka | Naxaas qalin ah |
| Qalabka Radom | ABS |
| Midabka Radome | Caddaan-cad |
| Qoyaanka Hawlgalka | < 95% |
| Heerkulka hawlgalka | -40~55 ℃ |
| Tilmaamaha Korontada | |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Faa'iido | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| Kala-fogaanshaha | 2-toosan |
| Ballaca alwaaxa toosan | 360 360 |
| Ballaca alwaaxa toosan | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance-ka Gelinta | 50Ω |
| Awoodda Soo Gelinta Ugu Badan | 50W |
| Isku xiraha | N Dheddig |
| Saamiga F/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
