Astaamo: Muuqaal qurux badan Ku habboon rakibidda saqafka caadiga ah Xadhig ballaaran oo soo noqnoqonaya, mowjad taagan oo hooseysa, awood xooggan oo ka hortagga faragelinta.
| Shay | Tilmaamaha |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Faa'iido | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance-ka Gelinta | 50Ω |
| Kala-fogaanshaha | Toosan |
| Ballaca alwaaxa toosan | 360° |
| Ballaca alwaaxa toosan | 85±15°/55±15° |
| Awoodda Ugu Badan | 50W |
| Nooca isku xidhka | N-Dheddig |
| Dhexroorka | Ø164x94mm |
| Midab | Caddaan |
| Heerkulka | Hawlgalka: -40℃~+60℃ |
| Kala duwanaanshaha Qoyaanka Qaraabada ah | 5% ~95% |
| Habka Ku rakibidda | Waxaa lagu hagaajiyay boolal |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
