Astaamaha: Muuqaal qurux badan Ku habboon rakibidda saqafka caadiga ah Xarig ballaaran oo soo noqnoqosho ah, mowjad taagan oo hooseysa, awood xooggan oo ka hortagga faragelinta
Codsiga: Caymiska gudaha oo dhan ah GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN nidaamka
| Tilmaamaha Farsamada | |
| Cabbirrada | 204X115mm |
| Miisaanka | 0.5Kg |
| Qalabka Hiitarka | Naxaas qalin ah |
| Qalabka Radom | ABS |
| Midabka Radome | Caddaan-cad |
| Qoyaanka Hawlgalka | < 95% |
| Heerkulka hawlgalka | -40~55 ℃ |
| Tilmaamaha Korontada | |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Faa'iido | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Kala-fogaanshaha | Toosan |
| Wareegga qaabka, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Ballaca alwaaxa toosan | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance-ka Gelinta | 50Ω |
| Awoodda Soo Gelinta Ugu Badan | 50W |
| Isku xiraha | N Dheddig |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
