Astaamaha
◆ Band ballaaran oo soo noqnoqonaya 698-4000MHz
◆ Daboolida 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Is-beddel Dhexdhexaad ah oo Hoose ah
◆ VSWR-ka Hoose & Lumista Gelinta
◆ Go'doon Sare, Gudaha iyo Dibadda, IP65
◆ Si ballaaran ayaa loogu isticmaalaa Xalalka Dhismaha Gudaha
◆ Toosin Sare / Go'doon
◆ Qiimaynta Awoodda 300W halkii gelinba, Kalsooni Sare
◆ Lumis Gelin Hoose, VSWR Hoose, PIM Hoose (IM3)
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | 698-2700 MHz |
| Awoodda Ugu Badan ee Awoodda | 300w |
| Karantiil | ≥27 dB |
| Khasaare | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Kooxda Rigpple-ka ee gudaha ku jirta | ≤0.5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Nooca Isku-xirka | N-Dheddig |
| Tirada Xidhiidhiyayaasha | 4 |
| Heerkulka Hawlgalka | -30-+55℃ |
| Codsiyada | Gudaha |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
