Xidhiidhiyayaasha isku xidhka 7-16(DIN) - isku xidhayaasha isku xidhka ee tayo sare leh oo leh hoos u dhac yar iyo is-beddel dhexdhexaad ah. Gudbinta awoodda dhexe ilaa sare ee leh gudbiyeyaasha raadiyaha iyo gudbinta PIM oo hooseeya ee calaamadaha la helay sida saldhigyada saldhigga taleefannada gacanta waa codsiyada caadiga ah sababtoo ah xasilloonidooda farsamo ee sare iyo iska caabbinta cimilada ugu fiican.
1. Mashiinnada CNC, qalabka tijaabada ee horumarsan.
2. Dhammaan alaabtu waxay ku habboon yihiin ROHS.
3. Shahaadada ISO9001.

Moodel:TEL-DINM.78-RFC
Sharaxaad
Xidhiidhiyaha Labka ee DIN 7/16 ee fiilo dabacsan oo 7/8″ ah
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | |
| Xiriirka dhexe | Dahaadhka Naxaasta / Lacagta |
| Dahaarka | PTFE |
| Jidhka iyo Konduriyaha Dibadda | Naxaas / daawaha lagu dahaadhay saddex-daawadood |
| Gasket | Cinjirka Silikoon |
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC~3 GHz |
| Iska caabinta dahaarka | ≥5000MΩ |
| Xoogga Dielectric | 4000 V rms |
| Iska caabbinta xiriirka dhexe | ≤0.4mΩ |
| Iska caabbinta xiriirka dibadda | ≤1.0 mΩ |
| Lumista Gelinta | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.06@-3.0GHz |
| Heerkulka kala duwan | -40~85℃ |
| PIM dBc(2 × 20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Biyo ma galeen | IP67 |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.

Dhaqanka shirkaddeenna wuxuu ku salaysan yahay qiimaha ugu muhiimsan ee u adeegidda macaamiisha, oo ay ka go'an tahay hal-abuurka joogtada ah iyo qaadashada mas'uuliyadda macaamiisha, shaqaalaha, saamileyda, bulshada iyo nafteena.
Waxaan si adag u aaminsanahay in u adeegidda macaamiisha ay tahay shaqada ugu muhiimsan ee shirkaddayada. Waxaan had iyo jeer ku dadaalnaa inaan macaamiisha siino alaabada iyo adeegyada ugu fiican, iyo inaan fiiro gaar ah u yeelano jawaab celinta macaamiisha, si aan si joogto ah u horumarinno oo aan u horumarinno shaqadeenna. Waxaan had iyo jeer u hoggaansannaa mabda'a "marka hore macaamiisha" waxaana ka go'an inaan u abuurno qiimo macaamiisha.
Isla markaana, waxaan sidoo kale aqoonsannahay mas'uuliyadaha naga saaran shirkad ahaan. Ma aha oo kaliya inaan macaamiisha siino alaab iyo adeegyo tayo sare leh, laakiin sidoo kale waa inaan fiiro gaar ah u yeelano wanaagga shaqaalaha, iyo sidoo kale danaha saamileyda iyo bulshada. Waxaan aaminsanahay in marka aan fiiro gaar ah u yeelano dhinacyadan oo keliya aan ku sii wadi karno horumar waara oo xasilloon.
Hal-abuurku waa furaha horumarka joogtada ah ee shirkaddayada. Waxaan had iyo jeer fiiro gaar ah u yeelannaa isbeddellada suuqa iyo baahiyaha macaamiisha, waxaana sii wadnaa inaan cusboonaysiino alaabada iyo teknoolojiyada, qaababka ganacsiga iyo adeegyada. Waxaan ku dhiirigelinaynaa shaqaalaha inay soo bandhigaan fikrado iyo talooyin cusub, oo ay siiyaan taageero iyo agab si ay fikradahan u hirgeliyaan.
Sumcaddeenna, adeeggeenna, mas'uuliyaddeenna iyo hal-abuurkeennu waa qiyamka asaasiga ah ee aan si joogto ah u raadinno. Waxaan rajeyneynaa inaan macaamiisha siino alaabada iyo adeegyada ugu fiican, iyo sidoo kale inaan u abuurno qiimo shaqaalaha, saamileyda iyo bulshada. Waxaan sii wadi doonnaa inaan hal-abuurno si aan ula qabsanno isbeddelka suuqa iyo baahiyaha macaamiisha, oo aan u qaadanno mas'uuliyaddayada qof walba.