Adapters-ka xagasha waxaa loo isticmaalaa in lagu xidho noocyo kala duwan oo fiilooyin ah xubnaha munaaradaha xagasha leh iyada oo aan wax godad ah lagu qodin lugta munaaradda. Maadaama nidaamka khadka gudbinta RF uu u baahan yahay qalab badan oo gaar ah si loo xidho fiilooyinka iyo qalabka, Telsto waxay furtay khadkan gaarka ah ee codsiyadaas gaarka ah. Waxaan soo saari karnaa qalab ku salaysan shuruudaha macaamiisha.
| Tilmaamaha Guud | |
| Nooca Adaptor-ka | Adaptor xagal |
| Nooca Qalabka | Bir aan miridh lahayn 304 |
| Rarista ugu badan | Saddex xabbo, fiilo 1 -5/8 ah |
| Ku rakibidda | 3/8 inji, 3/4 god la taaban karo |
| Cabbirrada | |
| Dhererka Gudaha | 25.40 mm |
| Ballaca Gudaha | 22.23 mm |
| Dhererka Dibadda | 50.80 mm |
| Ballaca Dibadda | 57.15 mm |
| Tilmaamaha Farsamada | |
| Rakibaadda Torque Max | 15.0 ft lb |
| Rakibaadda Torque Min | 11.0 ft lb |
| Dhumucda Qalabka | 2.667 mm |
| Faahfaahinta Baakadaha leh | |
| Dhererka | 150 mm |
| Dhererka | 350 mm |
| Ballaca | 300 mm |
| Miisaanka Rarista | 23.30Kg |
| Tirada Xirmada | 100 xabbo |
Adaptor Bir ah oo aan lahayn bir ayaa loo isticmaalaa in lagu xidho noocyo kala duwan oo fiilooyin ah oo ku xiran xubnaha munaaradaha ee xagalaysan iyada oo aan wax godad ah lagu qodin lugta munaaradda.
· 1. Furitaan aad u ballaaran oo 1'' ah si loo helo kala duwanaansho
· 2. Godadka 3/4'' waxay aqbalaan Laamaha Snap-in
· 3. Maaddada: bir aan daxal lahayn
· 4. Ku dar 3/8''X1-3/4'' SS oo ah bool madax laba jibbaaran
| Qaybta MAYA. | Sharaxaad | UOM |
| UA3 | Adaptor xagal SS oo leh godad la taaban karo oo 3/4'' ah | Xirmada 10 |
| Shuruudaha ganacsiga | CIF, DDU, Shaqooyinkii Hore |
| Shuruudaha lacag bixinta | T/T, L/C, La gorgortami karo |
| MOQ | 1 |
| Awoodda bixinta | 100000 xabbo bishii |
| Waqtiga hogaaminta | 3-15 maalmood |
| Rarista | Badda, Hawada, Degdegga ah |
| Dekedda | Shanghai |
| Helitaanka muunadda | Haa |
| Waqtiga muunadda | 3-5 maalmood |
| Baakad | Bac balaastig ah, Kartoon, Baakad |