1. Badeecadeennu waa isku xiraha RF coaxial ee dunta ku xiran ee nooca 7/16 (L29). Caqabadda astaamaha ee isku xirahani waa 50 Ohms, kaas oo leh astaamo awood sare leh, VSWR hooseeya, yar yar, is-dhexgal yar iyo cidhiidhi hawo oo wanaagsan.
Marka hore, isku xidhka RF coaxial-ka ee dunta ku xiran ee 7/16 (L29) wuxuu leeyahay awood qaadis awood aad u sarreysa, kaas oo qaadi kara ilaa 2 kW oo awood ah. Taas macnaheedu waa inuu si deggan oo kalsooni leh ugu shaqayn karo codsiyada awoodda sare leh isagoon ka walwalin go'itaanka calaamadda ama qallooca.
2. Marka labaad, isku xirahayagu wuxuu leeyahay VSWR aad u hooseeya, taas oo ah, saamiga hirarka taagan ee danabka. Taas macnaheedu waa inuu bixin karo gudbin calaamad oo tayo sare leh iyadoo la dhimayo milicsiga calaamadaha iyo khasaaraha, sidaas darteedna la hubinayo saxnaanta iyo xasilloonida calaamadda.
3. Intaa waxaa dheer, isku xirahayagu wuxuu leeyahay hoos u dhac yar, taasoo la macno ah inuu bixin karo hoos u dhac aad u hooseeya oo calaamadda ah, si loo kordhiyo xoogga iyo xasilloonida calaamadda. Intaa waxaa dheer, isku xirahayagu wuxuu leeyahay isdhexgal yar, taasoo la macno ah inuu si wax ku ool ah u yareyn karo faragelinta iyo qallooca u dhexeeya calaamadaha soo noqnoqda ee kala duwan, sidaas darteedna hubinta saxnaanta iyo xasilloonida calaamadda.
4. Ugu dambeyntii, isku xirahayagu wuxuu leeyahay waxqabad aad u fiican oo aan hawo lahayn, taasoo la macno ah inuu ka shaqayn karo jawi adag, sida heerkul sare, qoyaan sare, cadaadis sare, iwm. Isla mar ahaantaana, wuxuu sidoo kale ka ilaalin karaa gudaha isku xiraha saameynta deegaanka dibadda, taasoo kordhinaysa cimrigiisa adeegga.
| 7/16 Din Lab Connector oo loogu talagalay 1-1/4" Fiilada Xumbo Quudinta | ||
| Lambarka Moodeelka | TEL-DINM.114-RFC | |
| Is-dhexgalka | IEC 60169-4; DIN-47223;CECC-22190 | |
| Koronto | ||
| Impedance Astaamaha | 50ohm | |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC-7.5GHz | |
| VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| Amarka 3aad ee IM (PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| Danabka Dielectric u adkaysta | ≥4000V RMS, 50Hz, heerka badda | |
| Iska caabbinta Dielectric | ≥10000MΩ | |
| Iska caabbinta Xiriirka | Xiriirka Xarunta ≤0.4mΩ | Taabashada Dibadda ≤1 mΩ |
| Wehelnimada | Isku xidhka dunta leh ee M29*1.5 | |
| Farsamada | ||
| Waara | Wareegyada isku-xidhka ≥500 | |
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | ||
| Magaca Qaybaha | Alaab | Dahaadhka |
| Jidh | Naxaas | Saddex-Birta (CuZnSn) |
| Dahaarka | PTFE | — |
| Konduriyaha Gudaha | Naxaasta Fosfoor | Ag |
| Lakabka isku xirka | Naxaas | Ni |
| Gasket | Cinjir silikoon ah | — |
| Qalabka Fiilada | Naxaas | Ni |
| Ferrule | — | — |
| Deegaanka | ||
| Heerkulka Hawlgalka | -45 ℃ ilaa 85 ℃ | |
| Heerka Cimilada oo aan Cimilo Lahayn | IP67 | |
| RoHs (2002/95/EC) | U hoggaansan ka-dhaafitaan | |
| Qoyska Fiilada Ku Habboon | Fiilada quudinta 1-1/4" | |

Moodel:TEL-DINM.114-RFC
Sharaxaad
Xidhiidhiyaha Labka ee DIN ee fiilada quudinta 1-1/4"
| Waxyaabaha iyo Dahaadhka | |
| Xiriirka dhexe | Dahaadhka Naxaasta / Lacagta |
| Dahaarka | PTFE |
| Jidhka iyo Konduriyaha Dibadda | Naxaas / daawaha lagu dahaadhay saddex-daawadood |
| Gasket | Cinjirka Silikoon |
| Astaamaha Korontada | |
| Astaamaha Impedance | 50 Ohm |
| Kala duwanaanshaha Soo Noqnoqoshada | DC~3 GHz |
| Iska caabinta dahaarka | ≥10000MΩ |
| Xoogga Dielectric | 4000 V rms |
| Iska caabbinta xiriirka dhexe | ≤0.4mΩ |
| Iska caabbinta xiriirka dibadda | ≤1.5 mΩ |
| Lumista Gelinta | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Heerkulka kala duwan | -40~85℃ |
| Biyo ma galeen | IP67 |
Tilmaamaha Rakibaadda ee N ama 7/16 ama 4310 1/2″ fiilo aad u dabacsan
Qaab-dhismeedka isku xidhka: (Sawirka 1)
A. lawska hore
B. lowska dhabarka
C. gasket

Cabbirka jarista waa sida ku cad jaantuska (Sawirka 2), fiiro gaar ah waa in la bixiyaa marka la jarayo:
1. Dusha sare ee ugu dambeysa ee qalabka korontada gudaha waa in la kala furfuraa.
2. Ka saar wasakhda sida miisaanka naxaasta iyo burr dusha sare ee fiilada.

Isku-dubaridka qaybta shaabadaynta: Ku xidh qaybta shaabadaynta ee ku teedsan koontaroolaha dibadda ee fiilada sida ku cad jaantuska (Jaantuska 3).

Isku-dubaridka lowska dambe (Jaantuska 3).

Isku dar lawska hore iyo kan dambe adigoo xoqaya sida ku cad jaantuska (Jaantusyada(5)
1. Kahor intaadan xoqin, lakab saliid saliidayn ah ku mari giraanta o-ring.
2. Ku xidh lawska dambe iyo fiilada meel aan dhaqdhaqaaq lahayn, Ku xidh lawska ugu weyn ee qolofka dambe. Ku xidh lawska daanyeerka ee qolofka dambe. Isku-dubaridku waa dhammaaday.
